Головна » 2020 » Квітень » 16 » Євроатлантична інтеграція України
21:56
Євроатлантична інтеграція України
Євроатлантична інтеграція – це процес впровадження європейських норм в українське законодавство.
 
16 червня 2009 р. під час засідання Ради з питань співробітництва Україна — ЄС політично схвалено Порядок денний асоціації
 Україна — ЄС (остаточна назва нового практичного інструменту на заміну Плану дій Україна-ЄС). 
 
Документ підготовлено на принципах:
 
політичної асоціації та економічної інтеграції,
спільної участі, спільної відповідальності та спільної оцінки.
Моніторинг того, як Україна виконує свої зобов'язання в рамках Порядку денного асоціації, здійснює як Європейська Комісія, так і українське громадянське суспільство.
 
 Таке впровадження має забезпечити: стабільну економіку, правову державу, чисте довкілля, якість харчових продуктів, соціальна захищеність громадян, високий рівень життя та відсутність корупції. Це єдиний економічний, соціальний та гуманітарний простір, де відмовилися від кордонів та зайвих умовностей задля вільного пересування людей, продуктів, капіталів, необмеженого обміну інформацією, культурними та науковими надбаннями.
Міністерство соціальної політики активно веде роботу щодо реалізації низки важливих реформ та запровадження європейських стандартів і норм, що піднесуть якість життя громадян на новий рівень. 
Робота Мінстерства за напрямком Євроатантичної інтеграції надає вагомі гарантії збереження національної ідентичності та єдності української нації. Можливість перебування України в спільноті цивілізованих демократичних країн - членів Альянсу сприяєтие формуванню української національної еліти, орієнтованої на національні та європейські цінності, розвиткові української національної культури та культури національних меншин Україн
Переглядів: 71 | Додав: scyl3lim | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar