Головна » 2020 » Вересень » 18 » Міжнародний день чистих берегів
19:00
Міжнародний день чистих берегів

19 вересня 2020 року - Міжнародний день чистих берегів річок, морів та океанів (International Clean Beach Day). Метою акції є позитивні зміни екологічної свідомості нашого суспільства задля попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів та заради бережливого ставлення до берегів річок України та світу. Робімо разом береги наших річок, водойм та джерел чистими!

«Я прибрав – Твоя черга!» – прийми виклик! – це заклики до екологічної свідомості українців.

Кожний рік у 3-ті вихідні вересня по всьому світу проходять екологічні акції в рамках Міжнародного дня чистих берегів. Зокрема, цього дня проводяться акції на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів світу. Захід започатковано у 1986 році і з кожним роком він набуває все більшої популярності.

Наразі проблема засмічення побутовим сміттям для річок, морів та океанів набрала глобальних масштабів. Велика тихоокеанська сміттєва пляма сягає розмірів, які дорівнюють чотирьом площам України. Є нагальна необхідність зупинити перенос сміття водними шляхами. З цією метою більшість країн світу долучається до заходу з прибирання узбережь – Міжнародного дня чистих берегів.

Особливе побажання громадянам: все ж таки прибирати прибережно захисні смуги уздовж річок та навколо водойм за собою, це зробити зовсім не важко. І наступного разу приїхати відпочивати буде приємніше, коли берег гарний і чистий.

Пам’ятаймо: майбутнє наших водойм – у наших руках!

Переглядів: 13 | Додав: scyl3lim | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0