Головна » 2018 » Квітень » 2 » ТИЖДЕНЬ ДИТЯЧОЇ КНИГИ
18:20
ТИЖДЕНЬ ДИТЯЧОЇ КНИГИ

ТИЖДЕНЬ ДИТЯЧОЇ КНИГИ

Останній навчальний тиждень перед весняними канікулами у ЗОШ №3 був присвячений Всеукраїнському тижню дитячої та юнацької книги.

У бібліотеці було оформлено книжкову виставку «У світі пригод і детективів» для учнів 7-9 класів. Бібліотекарем М'ясоєдовою Л.Ю. було проведено бібліографічний огляд книг «Читайте! Це – цікаво!».

Учні другого класу були запрошені на «Казковий калейдоскоп». Діти згадали улюблених казкових героїв, зіграли в гру «Літературне лото».

У рамках тижня було проведено І етап конкурсу читців «Україна в Європейському вимірі» для учнів 1-4 класів, організований учителем початкових класів Щербиною О.О. Перше місце посіла учениця 2-А класу Роменська Юлія.

У пятому класі цікаво пройшов захід «Книжковий вернісаж». Читачі подорожували сторінками улюблених книг та взяли участь у літературній вікторині.

На свято «Прощання з Букварем» бібліотекаря запросили учні першого класу разом із їх учителем Сєрокуровою Л.В. Першокласники отримали квиток читача шкільної бібліотеки та ознайомилися з «Пам’яткою читача». Завідувач бібліотекою запросила майбутніх читачів до шкільної бібліотеки.

Бібліотечний урок «Похвала книгам» сподобався учням третього класу. Команди «Читайлики» та «Пізнайки» змагались у знаннях про книгу і бібліотеку. А потім в особах розіграли вірш Л.Повх «В бібліотеці».

Тиждень пройшов цікаво і запам’ятався дітям!

Переглядів: 165 | Додав: scyl3lim | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0